| UPC | 023614868101 |
|---|---|
| Manufacturer | Browning |
| Manufacturer Part Number | 035851227 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 26" |
| Caliber/Gauge | 7mm Remington Magnum |
| Capacity | 3 + 1 |
| Rate of Twist | 1:9.5" |
| Safety | Tang |
BROWNING AB3 PRO COMPOSITE 7MMMAG 26″ #
$739.99
Availability: 10 in stock
SKU: LIP|BR035-851227
Category: Bolt Action Rifles




