| UPC | 682146890198 |
|---|---|
| Manufacturer | HOWA |
| Manufacturer Part Number | HMFN6ARCPR |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 22" |
| Caliber/Gauge | 6mm ARC |
| Capacity | 5 |
| Model | 1500 |
| Product Type | Rifle |
| Rate of Twist | 1:7.5" |
| Safety | 3 Position |
HOWA FENCELINE MINI 6ARC REAP 22″
$729.00
Availability: 4 in stock
SKU: LIP|LSHMFN6ARCPR
Category: Bolt Action Rifles



