| UPC | 840290529245 |
|---|---|
| Manufacturer | Christensen Arms |
| Manufacturer Part Number | 801-15037-03 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 20" |
| Caliber/Gauge | 7mm BC |
| Capacity | 4 + 1 |
| Rate of Twist | 1:8" |
| Shipping Weight | 10.4 |
CHRISTENSEN ARMS EVOKE HNTR 7MMBC BLK/GRN 20″
$1,048.99
Availability: 1 in stock
SKU: LIP|CN8011503703
Category: Bolt Action Rifles


