| UPC | 682146890143 |
|---|---|
| Manufacturer | HOWA |
| Manufacturer Part Number | HMFN6ARCGL |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 22" |
| Caliber/Gauge | 6mm ARC |
| Capacity | 5 + 1 |
| Rate of Twist | 1:7.5" |
| Safety | 3 Position |
| Shipping Weight | 0.0 |
HOWA FENCELINE MINI 6ARC GRY 22″
$729.00
Availability: 10 in stock
SKU: LIP|LSHMFN6ARCGL
Category: Bolt Action Rifles



