| UPC | 682146890600 |
|---|---|
| Manufacturer | HOWA |
| Manufacturer Part Number | HFN25CRSE |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 22" |
| Caliber/Gauge | 25 CREEDMOOR |
| Capacity | 5 |
| Model | 1500 |
| Product Type | Rifle |
| Rate of Twist | 1:7.5" |
| Safety | 3 Position |
| Shipping Weight | 0.0 |
| UPC | 682146890600 |
|---|---|
| Manufacturer | HOWA |
| Manufacturer Part Number | HFN25CRSE |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 22" |
| Caliber/Gauge | 25 CREEDMOOR |
| Capacity | 5 |
| Model | 1500 |
| Product Type | Rifle |
| Rate of Twist | 1:7.5" |
| Safety | 3 Position |
| Shipping Weight | 0.0 |
Available : Ticket(s)