| UPC | 043125700035 |
|---|---|
| Manufacturer | Bergara |
| Manufacturer Part Number | BPBA17-7PRC |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 24" |
| Caliber/Gauge | 7MM PRC |
| Length | 24" |
| Model | Premier Series |
| Product Type | Accessory-Actions |
| Rate of Twist | 1-in-8" |
| Shipping Weight | 0.0 |
BERGARA BARRELED ACTION 7PRC #5.5 SS
$1,284.00
Availability: 2 in stock
SKU: LIP|BGBPBA17-7PRC
Category: Bolt Action Rifles





