| UPC | 840290529023 |
|---|---|
| Manufacturer | Christensen Arms |
| Manufacturer Part Number | 801-15036-03 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 20" |
| Caliber/Gauge | 7mm BC |
| Capacity | 4 + 1 |
| Rate of Twist | 1:8" |
| Shipping Weight | 9.9 |
- You cannot add "SAVAGE ARMS AXIS 2 400LEG BL/GRN 20" PKG" to the cart because the product is out of stock.
CHRISTENSEN ARMS EVOKE 7MMBC BRNZ/GRN 20″
$998.99
Availability: 2 in stock
SKU: LIP|CN8011503603
Category: Bolt Action Rifles


