| UPC | 023614869535 |
|---|---|
| Manufacturer | Browning |
| Manufacturer Part Number | 036120282 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 22" |
| Caliber/Gauge | 6.5mm Creedmoor |
| Capacity | 4 + 1 |
| Rate of Twist | 1:7" |
- You cannot add "SAVAGE ARMS AXIS 2 400LEG BL/GRN 20" PKG" to the cart because the product is out of stock.




