| UPC | 023614872931 |
|---|---|
| Manufacturer | Browning |
| Manufacturer Part Number | 035845282 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 18" |
| Caliber/Gauge | 6.5mm Creedmoor |
| Capacity | 4 + 1 |
| Rate of Twist | 1:8" |
| Safety | Tang |
BROWNING AB3 PRO COMP SPR 6.5CM 18″ #
$779.99
Availability: 4 in stock
SKU: LIP|BR035-845282
Category: Bolt Action Rifles


