| UPC | 747115463251 |
|---|---|
| Manufacturer | Weatherby |
| Manufacturer Part Number | 3WAMC7MMBR18B |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 16" |
| Caliber/Gauge | 7mm BC |
| Capacity | 3 + 1 |
| Rate of Twist | 1:8" |
| Safety | Two-Position |
- You cannot add "MOSSBERG PATRIOT SPRBANT 243WIN TTS PKG" to the cart because the product is out of stock.



