| UPC | 011356326386 |
|---|---|
| Manufacturer | Savage |
| Manufacturer Part Number | 32638 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 22" |
| Caliber/Gauge | 6.5mm Creedmoor |
| Capacity | 10 |
| Model | 110 |
| Product Type | Rifle |
| Rate of Twist | 1:8" |
- You cannot add "SAVAGE ARMS AXIS 2 6.5CR BL/GRY 22" PKG" to the cart because the product is out of stock.
SAVAGE ARMS 110 CORE PREDATOR 6.5CM 22″
$1,099.00
Availability: 2 in stock
SKU: LIP|SV110CRP6.5CM
Category: Bolt Action Rifles




