| UPC | 806703023557 |
|---|---|
| Manufacturer | CZ-USA |
| Manufacturer Part Number | 02355 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Finish | Black Nitride |
| Barrel Length | 16.20" |
| Caliber/Gauge | .22 LR |
| Capacity | 5 |
| Number of Magazines | 1 5 rd. |
| Product Type | Rifle |
| Rate of Twist | 1:16" |
| Safety | Lever Action |
| Sights | None, Integral 11mm Dovetail |
CZ 457 VPT MTR 22LR CAMO 16″ TB #
$1,635.00
Availability: 24 in stock
SKU: LIP|CZ02355
Category: Bolt Action Rifles



