| UPC | 043125001781 |
|---|---|
| Manufacturer | Connecticut Valley Arms / CVA |
| Manufacturer Part Number | CR3981GLH |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 22" |
| Caliber/Gauge | 6.5mm Creedmoor |
| Capacity | 4 + 1 |
| Rate of Twist | 1:8" |
- You cannot add "SAVAGE ARMS B22 22LR BLK/WOOD 18" THD" to the cart because the product is out of stock.
CVA CASCADE XT 65CM BLK/ODG 22″ LH
$949.00
Availability: 2 in stock
SKU: LIP|CVCR3981GLH
Category: Bolt Action Rifles



