| UPC | 043125001941 |
|---|---|
| Manufacturer | Connecticut Valley Arms / CVA |
| Manufacturer Part Number | CR4056 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 20" |
| Caliber/Gauge | 6mm Creedmoor |
| Capacity | 10 |
| Model | Cascade |
| Product Type | Rifle |
| Rate of Twist | 1:7.5" |
| Safety | Two-Position |
- You cannot add "MOSSBERG PATRIOT SPRBANT 243WIN TTS PKG" to the cart because the product is out of stock.
CVA CASCADE VRMT 6CM HIGHLANDER
$949.00
Availability: 6 in stock
SKU: LIP|CVCR4056
Category: Bolt Action Rifles



