| UPC | 810651025921 |
|---|---|
| Manufacturer | Christensen Arms |
| Manufacturer Part Number | CA10269-315325 |
| Length | 54 |
| Package Height | 5.5 |
| Package Width | 14.0 |
| Rate of Twist | 1-in-9" |
| Shipping Weight | 21.8 |
| Capacity | 3 + 1 |
| Caliber/Gauge | 7mm Remington Magnum |
| Action | Bolt Action |
| ATF Type | Rifle |
| Barrel Length | 26" |
| Product Type | Rifle |
- You cannot add "SAVAGE ARMS AXIS 2 400LEG BL/GRN 20" PKG" to the cart because the product is out of stock.
CHRISTENSEN ARMS SUMMIT TI 7MAG CRBN TBHL 26″
$5,999.99
Out of stock
SKU: LIP|CNCA10269315325
Category: Bolt Action Rifles


