| UPC | 023614869504 |
|---|---|
| Manufacturer | Browning |
| Manufacturer Part Number | 036119282 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 18" |
| Caliber/Gauge | 6.5mm Creedmoor |
| Capacity | 4 + 1 |
| Rate of Twist | 1:7" |
- You cannot add "SAVAGE ARMS AXIS 2 400LEG BL/GRN 20" PKG" to the cart because the product is out of stock.
BROWNING XBOLT 2 WHNT SP SPR DE 6.5CM #
$999.99
Availability: 4 in stock
SKU: LIP|BR036-119282
Category: Bolt Action Rifles


