| UPC | 023614869207 |
|---|---|
| Manufacturer | Browning |
| Manufacturer Part Number | 036115282 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 22" |
| Caliber/Gauge | 6.5mm Creedmoor |
| Capacity | 4 + 1 |
| Rate of Twist | 1:7" |
- You cannot add "SAVAGE ARMS AXIS 2 6.5CR BL/GRY 22" PKG" to the cart because the product is out of stock.
BROWNING X-BOLT 2 COMP SPL LR 6.5CR #
$879.99
Availability: 9 in stock
SKU: LIP|BR036-115282
Category: Bolt Action Rifles



